Leden 2016

Chyba v metriksu

23. ledna 2016 v 14:39 | Rylandia |  Téma týdne
To si tak mašírujete sem a tam někde po kanálech, a najednou vidíte něco, co do toho kanálu vůbec, ale vůbec nepatří (třeba školní uklízečka (teda ta vlastně jo, tak teda třeba basketballový míč v plné zbroji, nebo tak něco.)) U nás se tomu říká "chyba v matrixu". Většina lidí tohoto století má pro tyto případy vyvinutý nový instinkt - totiž vytáhnout mobil a takovou nějakou nesrovnalost si pěkně umělecky vyfotit. Pořízenou fotku potom většinou pověsí na internet s popiskem, ze kterého každý umře smíchy. Tak to prostě chodí.

Ani já nejsem vyjímkou. Včera jsem si po velice náročném (věřte mi) dni večer šla ještě společensky zakonzervovat na náš školní ples, ze kterého jsem se na internát vracela kolem druhé hodiny ranní dnešního dne. A jelikož jsme museli vyklidit pole do osmi ráno, naspala jsem si krásné tři hodiny a brzy ráno jsem si už vykračovala na nádraží, abych se dostala domů ještě před obědem.

Zatímco jsme vyhlíželi vlak, naše zraky upoutal zvláštní jev na obzoru podivně manévrujícího letadla, jež jsme si nedokázali rozumně vysvětlit... Tedy až do teď. Vytvořila jsem na to dokonce celý referát, tak bych si prosila potlesk!!!

(sorry za kvalitu fotky, snad tam půjde vidět aspoň něco)